Zůčastnili se já, Martin, Leon a Vašek
Tento víkend byl trochu hektický... Když jsem o akci informoval kamarády a ostatní, tak jsem byl v Norsku na výletu. Takže akci mohlo ještě hromadu okolností zkomplikovat. Ale kupodivu se nic nestalo, žádný žlučníkový kámen, ani chřipka, ani jiná choroba akci nezrušila. A i když jsem byl v pátek zvaný na několik akcí současně, vydržel jsem nepít, a tudíž jsem byl v sobotu ráno schopen řídit.
Sraz byl jako vždy, na desátou u vstupu. Kromě mě se akce zúčastnil Martin, Vašek a Leon. Čistě teoreticky i Pavlína, ale ta fungovala především jako povrchová hlídka. Pod zemí resp. v zemi nebyla. Dnešní plán práce byl rozmělnit některé větší kameny pomocí patronek a materiál odtěžit na meziskládku. Což se i podařilo. Utvořili jsme řetěz, do kterého jsme se všichni postupně zapojovali. Leon byl na Ovčíně poprvé a ani on nebyl ušetřen práce. Ale myslím, že si vedl výtečně. Vše co jsme mu naložili do tahacího kanystru přemístil k sobě a byl dobrou oporou pro Vaška. A pokud vím, tak se ani jednou nerozbrečel ;-). Akce netrvala dlouho, všichni jsme se příjemně unavili, namočili a zašpinili. Po akci jsme se hezky rozloučili a vyjeli ke svým domovům.
Děkuji všem ♥️